Dane teleadresowe firmy

Tarcica bukowa sucha ceny


Tartak Rybojady Lidia Kapała


Rybojady 15, 66-320 Rybojady

Tel: 665 550 009

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Buk – jedno z najpopularniejszych drzew w strefie klimatycznej, w której znajduje się Polska – jest źródłem pozyskiwania drewna o wyjątkowo pożądanych parametrach, między innymi jeśli chodzi o estetykę, trwałość, możliwość dalszej obróbki czy giętkość. Nic dziwnego, że coraz więcej klientów świadomie podchodzi do zakupów.

Tarcica bukowa sucha w atrakcyjnych cenach jest dostępna w ofercie tartakrybojady.pl. Warto skontaktować się bezpośrednio z pracownikami firmy, aby ustalić wszelkie szczegóły i spersonalizować zamówienie pod kątem indywidualnych potrzeb. To niezwykłe, jak wiele zastosowań ma bukowe drewno.

W tym przypadku dodatkową, ważną informacją jest miejsce jego pozyskiwania, mianowicie certyfikowane lasy. Przygotowując idealny produkt, nie można zapominać o środowisku. Zbilansowane, świadome podejście do gospodarski leśnej wyróżnia lubuski tartak i czyni go wyjątkowym punktem na mapie polskich dostawców tarcicy. Czy trzeba jeszcze dłuższej rekomendacji? Warto samodzielnie przekonać się o jakości oferty.

Inne firmy w pobliżu:

STIER S.C.

Śląska 96, Gorzów Wielkopolski