Dane teleadresowe firmy

Biuro podatkowe Gdańsk


FIN-EL Consulting s.c.


Bora Komorowskiego 19, 80-377 Gdańsk

Tel: (58) 761-45-81

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Działając jako biuro podatkowe, którego pracownicy dostrzegają rosnące potrzeby swoich klientów, Fin-El Consulting S.C. na bieżąco rozszerza listę świadczeń o nowe usługi. Kadra realizuje zlecenia w formie stacjonarnej, obsługując właścicieli małych, średnich oraz dużych biznesów z najbliższej okolicy. Funkcjonuje także jako wykonawca outsourcingowy dla odbiorców z całej Polski.

Spółka może zaproponować pomoc w zakresie kadr i płac. Odpowiada też na różnego rodzaju kwestie związane z doradztwem podatkowym. W gestii pracowników jest również terminowe wywiązywanie się w imieniu klienta z obowiązków składania do odpowiednich urzędów dokumentów kontrolnych. 

Cennik za poszczególne usługi biura podatkowego, działającego na terenie Gdańska, jest dostępny online. Kadra przedstawia fakturę za usługi w systemie miesięcznym. W przypadku, gdy klient zdecyduje się na zwiększenie świadczeń, rozliczenie ustalane jest indywidualnie, w zależności od rodzaju i zakresu pracy, jaką muszą wykonać pracownicy biura. 

Inne firmy w pobliżu:

APE-LP

Wały Piastowskie 1, Gdańsk