Dane teleadresowe firmy

Audyt it


Audytel S. A.


Ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa

Tel: 22 537 5050

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Pewność, że system teleinformatyczny jest szczelny, może zostać łatwo zachwiana. Często jest to kwestia tylko jednego ataku, który uwidacznia słabość całej sieci. Niestety – wielu przedsiębiorców dopiero w tej chwili się przekonuje, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie komputerów.

Jednak nim zacznie się zwiększać bezpieczeństwo, trzeba wpierw sprawdzić, które elementy wymagają największej uwagi. Stąd też dobrym rozwiązaniem jest audyt IT. Dzięki niemu można odkryć, które elementy sieci teleinformatycznej w firmie są wyjątkowo newralgiczne, a które zabezpieczenia wcale nie działają.

Aby przeprowadzić taki audyt w pełni profesjonalnie, warto sięgnąć po pomoc specjalistów, którzy doskonale się znają na wykonywaniu tego typu zadania. Można ich znaleźć pod adresem audytel.pl. To grupa ekspertów, którzy od lat wykonują audyty dla różnych firm, wskazując słabe i mocne strony poszczególnych systemów, a także proponując różne rozwiązania. Warto podjąć z nimi współpracę, by wzmocnić zabezpieczenia komputerów, a tym samym – zapewnić bezpieczeństwo danym firmy i klientów.

Inne firmy w pobliżu:

Hair Air Karolina Stępczyńska

Szczęśliwicka 54, Warszawa

Kancelaria Notarialna - Martyna Fyda

Plac Bankowy 4, Warszawa

SGS Polska Sp. z o. o.

Jana Kazimierza 3, Warszawa